
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| RoHS | Compliant |
| Clamping Voltage | 40 V |
| Number of Channels | 5 |
| Packaging | Reel |
| Polarity | Bidirectional |
| Voltage ESD Contact | 15 kV |
| Voltage ESD Air Gap | 8 kV |
| Diode Capacitance | 0.05 pF |
Stock: 2453
Distributors
pcbx
Unit Price$0.13516
Ext.Price$0.13516
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13516 | $0.13516 |
| 10 | $0.06758 | $0.67580 |
| 50 | $0.06091 | $3.04550 |
| 100 | $0.05490 | $5.49000 |
| 500 | $0.04903 | $24.51500 |
| 1000 | $0.04379 | $43.79000 |
| 3000 | $0.03910 | $117.30000 |
| 5000 | $0.03303 | $165.15000 |
